Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
zoekuitslag
rang

 

 

 

 

 

 

 

 


 
  Top 25 - 50 km 2010
 
Mannen
nr deelnemer eindtijd plaats
01 Kris  Cauwels 03:07'42 Snaaskerke( deelgemeente van Gistel)
02 Marc  Papanikitas 03:08'39 Deventer
03 Marc  Papanikitas 03:18'38 Winschoten
04 Wilfried  Wuyts 03:22'44 Snaaskerke( deelgemeente van Gistel)
05 Bart De Grove 03:24'16 Assen
06 Patrick  Decorte 03:32'57 Snaaskerke( deelgemeente van Gistel)
07 Kurt  Bomere 03:35'33 Snaaskerke( deelgemeente van Gistel)
08 Ivan  Hostens 03:35'38 Assen
09 Lucien  Taelman 03:37'55 Amsterdamse Bos
10 Hans  Detavernier 03:38'18 Snaaskerke( deelgemeente van Gistel)
11 Wouter  Verheijen 03:38'40 Assen
12 Patrick  Leysen 03:43'00 Snaaskerke( deelgemeente van Gistel)
13 Chris  Marey 03:45'07 Snaaskerke( deelgemeente van Gistel)
14 Johan  Watthy 03:45'15 Bottrop
15 Dennis  Vandenbussche 03:50'39 Snaaskerke( deelgemeente van Gistel)
16 Renaat  Moyson 03:51'20 Assen
17 Wim  Bogaert 03:51'31 Snaaskerke( deelgemeente van Gistel)
18 Dominique  Pattyn 03:51'59 Snaaskerke( deelgemeente van Gistel)
19 Wouter  Decock 03:52'50 Voorne
20 Wim  Callens 03:53'02 Snaaskerke( deelgemeente van Gistel)
21 Andries  Michael 03:53'22 Schinnen, Limburg
22 Joris  Rommelaere 03:53'46 Snaaskerke( deelgemeente van Gistel)
23 Wouter  Decock 03:54'12 Schinnen, Limburg
24 Dirk Van Thuyne 03:55'00 Snaaskerke( deelgemeente van Gistel)
25 Paul Van Hiel 04:02'43 Amsterdamse Bos
Vrouwen
nr deelnemer eindtijd plaats
01 Karine Van Elsen 04:43'23 Snaaskerke( deelgemeente van Gistel)
02 Dora  Vandewaetere 04:57'04 Assen
03 Veerle  Beernaert 05:07'08 Snaaskerke( deelgemeente van Gistel)
04 Susan  Maes 05:15'15 Amsterdamse Bos
05 Severine  Vandermeulen 05:43'08 Bouillon
06 Anne  Favier 05:59'38 Bouillon
07 Els  Depuydt 06:31'37 Bouillon
08 Anouk  Doore 06:34'50 La Roche
09 Isabelle  Ost 06:42'58 Bouillon
10 Francoise  Moray 07:23'53 Bouillon
11 Judith  Henneuse 07:27'16 Bouillon
12 Katrien  Seghers 07:33'07 La Roche
13 Marie  Theisen 07:35'27 Bouillon
14 Isabelle  Wasmes 07:35'48 La Roche
15 Laurence  Bartz 07:39'13 Bouillon
16 Florence  Dauphin 07:46'30 Bouillon
17 Delphine  Mercier 07:55'29 Bouillon
18 Jessy  Beelen 07:59'05 Bouillon
19 Marie-france  Klein 08:09'24 Bouillon
20 Nathalie  Goosse 08:34'41 Bouillon
21 Chantal  Peters 08:36'29 Bouillon
22 Maria  Vitulano 08:41'25 Bouillon
23 Dorothée  Bonnet 09:06'30 La Roche
24 Vinciane De La Bassee 09:06'31 La Roche
25 Sylvie  Goessens 09:35'13 Bouillon