Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
zoek rang
Gelopen in 2014
* November
* April
21 april 2014
marathon: Osterlauf Serie Marathon 4
Aurich (Ostfriesland) GER
21 april 2014
etappeloop: Rennsteig Etappenlauf 5 d/168 km
Blankenstein GER
20 april 2014
marathon: Osterlauf Serie Marathon 3
Norden (Ostfriesland) GER
20 april 2014
trail: Trail des Citadelles 70 en 40 km
Lavelanet FRA
19 april 2014
landschapsloop: Two Oceans Marathon 56 km
Kaapstad RSA
19 april 2014
landschapsloop: Heidschnucken Ultra 50/111 km
Soltau GER
19 april 2014
marathon: Marathon Zeeuws-Vlaanderen
Hulst NED
19 april 2014
landschapsloop: Nord Eifel Ultra groepsloop 56 km
Düren GER
19 april 2014
trail: Iznik Ultra 130/80/42 km
Iznik TUR
19 april 2014
trail: The Viking Way 147 mijl
Barton-on-Humber GBR
19 april 2014
strandloop: Jan Knippenberg Memorial 60 km
Velsen-Noord NED
19 april 2014
landschapsloop: Sakura Michi Nature Run 250 km
Nagoya JAP
19 april 2014
marathon: Osterlauf Serie Marathon 2
Wittmund/Asel (Ostfriesland) GER
18 april 2014
marathon: Osterlauf Serie Marathon 1
Neuenburg (Ostfriesland) GER
18 april 2014
landschapsloop: Gudenå Trail Challenge 75 km
Silkeborg DEN
18 april 2014
marathon: Aalborg Brutal Marathon
Aalborg DEN
18 april 2014
strandloop: Jan Knippenberg Memorial 125 km
Hoek van Holland NED
17 april 2014
marathon: Marathon Oelde
Oelde GER
16 april 2014
marathon: Marathon Münster
Münster GER
15 april 2014
marathon: Marathon Warendorf
Warendorf GER
14 april 2014
marathon: Marathon Emsdetten
Emsdetten GER
13 april 2014
marathon: Vienna City Marathon
Wenen OST
13 april 2014
marathon: Tangermünder Elbdeichmarathon
Tangermünde GER
13 april 2014
trail: Lyon Urban Trail 36 km
Lyon FRA
13 april 2014
marathon: Obermain-Marathon (landschapsloop)
Bad Staffelstein GER
13 april 2014
marathon: Flora London Marathon
Londen GBR
13 april 2014
marathon: Guam International Marathon (Guam)
Tamuning AEG
13 april 2014
marathon: ABN AMRO Marathon Rotterdam
Rotterdam NED
13 april 2014
marathon: Föhr marathon (landschapsloop)
Midlum GER
13 april 2014
trail: Beaujolais Villages Trail 63 km
St Etienne des ouillères FRA
13 april 2014
marathon: Marathon Rheine
Rheine GER
13 april 2014
marathon: Vlaanderens Mooiste Marathon
Zwalm BEL
13 april 2014
marathon: Marathon 5 daagse
Rheine GER
12 april 2014
24, 12 en 6 uur: 24 h de Rennes
Rennes FRA
12 april 2014
trail: Castricum Ultraloop 60 km
Castricum NED
12 april 2014
trail: Täby Extreme Challenge 50 en100 mijl
Täby (voorstad Stockholm) SWE
12 april 2014
landschapsloop: Zuiderzeestraatweg-run 68 km
Hoevelaken NED
12 april 2014
trail: Ultra Trans Aubrac 50/105 km
Bertholène FRA
12 april 2014
trail: Sächsischer Mt Everest Treppenmarathon 84km
Radebeul GER
12 april 2014
trail: Calderdale Hike 37/26 mijl
Sowerby (Halifax) GBR
12 april 2014
100 km: 100 km di Torino
Turijn ITA
12 april 2014
24 en 6 uur: 24 Ore di Torino
Turijn ITA
12 april 2014
50 km: Marathon Mnisek pod Brdy
Mnisek pod Brdy CZE
12 april 2014
marathon: Madeira Island Ultra Trail
Machico POR
12 april 2014
trail: Madeira Island Ultra Trail 85/115 km
Porto Moniz POR
12 april 2014
24 uur: Athene 24 uur
Athene GRE
12 april 2014
marathon: Kyffhäuser-Berg-Marathon
Bad Frankenhausen GER
12 april 2014
trail: Exmoor Coastal ultra 34 mijl
Hunters Inn, Heddon Valley GBR
12 april 2014
marathon: Exmoor Coastal trailmarathon
Hunters Inn, Heddon Valley GBR
11 april 2014
trail: JUNUT 230 km
Dietfurt an der Altmühl GER
11 april 2014
trail: 100 Miles of Istria 160/100/65 km (Kroatië)
Labin (Kroatië) AEG
11 april 2014
48 uur: Athene 48 uur
Athene GRE
11 april 2014
etappeloop: Rheinsteig Erlebnislauf 8 d/320 km
Bonn-Wiesbaden GER
11 april 2014
marathon: Palestine marathon (Palestina)
Bethlehem AEG
10 april 2014
72 uur: Athene 72 uur
Athene GRE
9 april 2014
marathon: Carl Perkins Marathon
Eelde-Paterswolde NED
9 april 2014
marathon: North Pole Marathon
Geografische Noordpool NOR
7 april 2014
6-daagse: 6-daagse Athene Ultramarathon Festival
Athene GRE
6 april 2014
marathon: Freiburg Marathon
Freiburg GER
6 april 2014
etappeloop: The One Run 5d/125 mijl (Dominica)
AEG
6 april 2014
landschapsloop: Ultra Trail Schwarzach 46 km
Schwarzach OST
6 april 2014
landschapsloop: Coventry Way 40 mijl
Meriden GBR
6 april 2014
trail: Trail des reculées aventure 58 km
Lons-le-Saunier FRA
6 april 2014
landschapsloop: Connemara Ultramarathon 63,3 km
Connemara IRL
6 april 2014
marathon: Brighton Marathon
Brighton GBR
6 april 2014
marathon: Bilstein Marathon
Kleinalmerode GER
6 april 2014
marathon: Zurich marathon
Zurich SUI
6 april 2014
marathon: Werdauer Waldlauf
Werdau GER
6 april 2014
marathon: Nord-Süd Marathon
Erzhäusen GER
6 april 2014
marathon: OMV Linz Donau Marathon
Linz OST
6 april 2014
trail: Ursvik Ultra 45 km
Ursvik SWE
6 april 2014
landschapsloop: Bilstein Ultra 53 km
Kleinalmerode GER
6 april 2014
marathon: Marathon Bonn
Bonn GER
6 april 2014
trail: Pendine Races ultra 32,6 mijl
GBR
6 april 2014
marathon: Connemara Marathon
Connemara IRL
6 april 2014
trail: Trail Sainte Victoire 58 km
Rousset FRA
6 april 2014
marathon: Hardmoors Wainstones trailmarathon
zie website GBR
6 april 2014
marathon: Daegu Marathon (Zuid-Korea)
Daegu AEG
6 april 2014
marathon: Paris Marathon
Parijs FRA
6 april 2014
etappe: Cotswold Way Challenge tweede dag 30 mijl
Cleeve Sports Centre, Bishops Cleeve GBR
5 april 2014
landschapsloop: Bergen ultra 63,3 km
Bergen NOR
5 april 2014
100 km: Bergen Ultra 100 km
Bergen NOR
5 april 2014
marathon: Bergen Ultra
Bergen NOR
5 april 2014
landschapsloop: Glasgow-Edinburgh (Schotland)
Glasgow GBR
5 april 2014
trail: South Downs Way 50 50 mijl
Worthing GBR
5 april 2014
trail: Limburgs Zwaarste 80 km
Heerlen NED
5 april 2014
24 uur: 24 Heures du Confluant
Portet-sur-Garonne FRA
5 april 2014
trail: Ursvik Ultra 75 km
Ursvik SWE
5 april 2014
trail: Limburgs Zwaarste 60 km
Imstenrade (Heerlen) NED
5 april 2014
trail: Limburgs Zwaarste 100 km
Heerlen NED
5 april 2014
6 uur: Lasseer 6 Stunden Benefizlauf
Lassee OST
5 april 2014
etappeloop: Cotswold Way Challenge 2 d/57 mijl
The Scout Centre, Chipping Campden GBR
5 april 2014
trail: Fyr til fyr 60 km
Dueodde fyr (Bornholm) DEN
5 april 2014
etappeloop: Etappenlauf Kurze Hessen 2 d/58 km
Philippstal GER
5 april 2014
100 km: WHEW
Wuppertal GER
4 april 2014
etappeloop: Marathon des Sables 6d/250km(woestijn)
Sahara MAR
4 april 2014
50 km: Rad sea Aqaba 50 km
Amman JOR
4 april 2014
marathon: Rad Sea Aqaba (laagste punt vd wereld)
Amman JOR
4 april 2014
100 mijl: The gax urasunti epiphany
Lund SWE
2 april 2014
1000 km: 6-daagse Athene Ultramarathon Festival
Athene GRE
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2013
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2012
Gelopen in 2011
Gelopen in 2010
Gelopen in 2009
Gelopen in 2008
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
Gelopen in 2005
Gelopen in 2004
Gelopen in 2003
Gelopen in 2002
Gelopen in 2001
Gelopen in 2000
Gelopen in 1999
Gelopen in 1998
Gelopen in 1997
Gelopen in 1996
Gelopen in 1995
Gelopen in 1994
Gelopen in 1993
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
Gelopen in 1978
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970

Voor de volledige uitslagen: klik links op "Zoek in Uitslagen"

 
Uitslagen van 'Eifel marathon' (landschapsmarathon in 1 grote ronde)
 
Gehouden op: 10 juni 2012 Deelnemers: 152 statistische informatie:
Locatie: Waxweiler GER Niet gestart: (Niet bekend) Totaal gelopen: 6.414 km
Georganiseerd door:   Uitgevallen:  (Niet bekend) Gem. snelheid: 9,813 km/uur
Top 5 Overall Mannen
Nummer nr. Deelnemer Eindtijd
1 GER Alexander Dackiw 02:50'22
2 BEL Pascal Langer 02:51'52
3 GER Patrick Leidinger 02:57'06
4 BEL Gert Mertens 02:57'21
5 BEL Stephan Peters 03:15'02
 
Top 5 Overall Vrouwen
Nummer nr. Deelnemer Eindtijd
1 GER Annette Geiken 03:26'05
2 GER Carina Jochum 03:34'10
3 GER Anne Staeves 03:41'39
4 GER Martina Greiml-lenertz 03:43'12
5 GER Andrea Schär 03:55'34
 
   
Top 5
Nummer nr. Deelnemer Eindtijd
1 GER Alexander Dackiw 02:50'22
2 BEL Pascal Langer 02:51'52
3 GER Patrick Leidinger 02:57'06
4 GER Klaus Hahne 03:26'41
5 GER James Spencer 03:51'51
 
Top 5 Vrouwen 35
Nummer nr. Deelnemer Eindtijd
1 GER Carina Jochum 03:34'10
2 GER Laura Fales 04:32'34
3 GER Vera Eskes 05:17'44
 
Top 5 Mannen 40
Nummer nr. Deelnemer Eindtijd
1 GER Jürgen Kerinnis 03:24'09
2 GER Martin Bergmann 03:25'18
3 GER Matthias Neumann 03:35'40
4 GER Sascha Mörth 03:36'57
5 GER Peter Wankerl 03:43'04
 
Top 5 Vrouwen 40
Nummer nr. Deelnemer Eindtijd
1 GER Anne Staeves 03:41'39
2 GER Martina Greiml-lenertz 03:43'12
3 GER Silke Ebert 03:59'45
4 GER Kerstin Müller 04:14'09
5 GER Birgit Geike 04:37'26
 
Top 5 Mannen 45
Nummer nr. Deelnemer Eindtijd
1 BEL Gert Mertens 02:57'21
2 GER Jürgen Reiser 03:26'06
3 GER Helmut Riehm 03:28'34
4 GER Andreas Butz 03:43'10
5 GER Stefan Uedelhofen 03:52'06
 
Top 5 Vrouwen 45
Nummer nr. Deelnemer Eindtijd
1 GER Annette Geiken 03:26'05
2 GER Andrea Schär 03:55'34
3 GER Sandra Bernard-krier 03:58'34
4 GER Andrée Reinert-kertz 04:03'06
5 GER Liane Pocervina-koenig 04:26'26
 
Top 5 Mannen 50
Nummer nr. Deelnemer Eindtijd
1 GER Wolfgang Vogt 03:26'59
2 GER Joachim Hartmann 03:39'36
3 GER Rolf Lanzerath 03:40'23
4 GER Klaus Wolf 03:41'14
5 GER Michael Lorenz 03:45'06
 
Top 5 Vrouwen 50
Nummer nr. Deelnemer Eindtijd
1 GER Claudia Klein 04:11'48
2 GER Anette Braun 04:16'58
3 GER Frouwkje Herder 04:30'53
4 GER Doris Peitz 04:48'27
5 NED Neel Van Mourik 05:13'39
 
Top 5 Mannen 55
Nummer nr. Deelnemer Eindtijd
1 GER Klaus Wolfgramm 03:49'28
2 GER Godehard Büskens 03:50'45
3 GER Reimund Weyrich 03:55'32
4 GER Dieter Spurk 03:56'29
5 GER Hermann Barten 03:57'03
 
Top 5 Vrouwen 55
Nummer nr. Deelnemer Eindtijd
1 GER Barbara De Fries 04:29'18
2 USA Melissa Kaime 05:31'13
 
Top 5 Mannen 60
Nummer nr. Deelnemer Eindtijd
1 BEL Fernand Nelsen 03:51'50
2 GER Lee Jaas 03:58'28
3 GER Karl-walter Decius 04:18'34
4 GER Leo Lichter 04:34'32
5 GER Wilfried Esser 04:35'40
 
 
Top 5 Mannen 65
Nummer nr. Deelnemer Eindtijd
1 BEL Roland Boussemaere 03:44'12
2 GER Erwin Hontheim 04:23'35
3 GER Michael Siebert 04:43'35
 
 
Top 5 Mannen 70
Nummer nr. Deelnemer Eindtijd
1 GER Norbert Hoffmann 03:52'02
 
Top 5 Vrouwen 70
Nummer nr. Deelnemer Eindtijd
1 GER Helga Miketta 04:07'25
 
gerelateerde artikelen: