Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen
zoek rang
Gelopen in 2016
* April
29 april 2016
etappeloop: Peneda-Geres trail 3d/119km
Ponte da Barca POR
29 april 2016
trail: Hardmoors 160 mijl The Ring of Steele trail
Scarborough GBR
25 april 2016
50 km: 50 km di Romagna
Castel Bolognese ITA
24 april 2016
marathon: Rotary Shakespeare Marathon
Stratford-upon-Avon GBR
24 april 2016
marathon: Rhein-marathon (Düsseldorf)
Düsseldorf GER
24 april 2016
marathon: Maratón Popular de Madrid
Madrid ESP
24 april 2016
etappeloop: Peneda-Geres trail 5d/173km-8d/280km
Ponte da Barca POR
24 april 2016
trail: L'UTBA Trail des Balcons d'Azur 47/80 km
Mandelieu-la-Napoule FRA
24 april 2016
marathon: London Marathon
Londen GBR
24 april 2016
marathon: Maratona Peneda-Geres
Ponte da Barca POR
24 april 2016
marathon: RENTA Oberelbe-Marathon
Dresden GER
24 april 2016
trail: Trail Les Roches 55 km
St Dié des Vosges FRA
24 april 2016
marathon: Zurich marathon
Zurich SUI
24 april 2016
marathon: Darß-Marathon (landschapsloop)
Wieck GER
24 april 2016
trail: Italy Tuscany Crossing 50 en 103 km
Castiglione d’Orcia ITA
23 april 2016
trail: MØN - fra havn til havn 61 km
Hårbølle havn DEN
23 april 2016
marathon: MØN - fra havn til havn
Hårbølle havn DEN
23 april 2016
trail: Montane Lakeland 50, Julsø Rundt 54 km
Ry DEN
23 april 2016
trail: Trail du Roc, Ultra du Pas du Diable 60/120
Saint Jean du Bruel FRA
23 april 2016
trail: Trail Mallorca Serra de Tramuntana 44/65 km
Valldemosa/Sóller (Mallorca) ESP
23 april 2016
6-daagse: Sri Chinmoy 6 Day Race New-York
New-York USA
23 april 2016
trail: Ultra Trans Aubrac 50/105 km
Bertholène FRA
23 april 2016
trail: BUT Bretagne Ultra Trail 63/115 km
Quelven en Guern FRA
23 april 2016
trail: The Abbots Way ultra 125 km
Bobbio ITA
23 april 2016
24, 12 en 6 uur: Seilersee 6/12/24-Stundenlauf
Iserlohn GER
23 april 2016
trail: La Bouillonnante 70 km
Bouillon BEL
23 april 2016
marathon: Madeira Island Ultra Trail
Machico POR
23 april 2016
trail: Madeira Island Ultra Trail 85/115 km
Porto Moniz POR
22 april 2016
trail: Hexenstieg trail 104/219 km
Osterrode GER
22 april 2016
trail: Ultra Mallorca Serra de Tramuntana 112 km
Andratx (Mallorca) ESP
22 april 2016
landschapsloop: Dolichos Delphi-Olympia 255 km
Delphi GRE
21 april 2016
etappeloop: Eco Trail Ouarzazate 3 d/75 km
Ouarzazate MAR
20 april 2016
marathon: Harold Lloyd Marathon
Noordlaren NED
19 april 2016
10-daagse: Sri Chinmoy 10 Day Race New-York
New-York USA
18 april 2016
etappeloop: Rennsteig Etappenlauf 5 d/168 km
Blankenstein GER
18 april 2016
marathon: Boston marathon
Hopkinton USA
17 april 2016
trail: Trail du Pays d'Argonne 44 km
Sainte-Menehould FRA
17 april 2016
marathon: Weiltalweg-Landschaftsmarathon
Arnoldshain GER
17 april 2016
marathon: Spreewald Marathon
Burg GER
17 april 2016
marathon: Werdauer Waldlauf
Werdau GER
17 april 2016
marathon: Brighton Marathon
Brighton GBR
17 april 2016
marathon: Tangermünder Elbdeichmarathon
Tangermünde GER
17 april 2016
marathon: Enschede Marathon
Enschede NED
17 april 2016
marathon: DVV Antwerp Marathon
Antwerpen BEL
17 april 2016
trail: Bilstein Ultra 65 km
Kleinalmerode GER
17 april 2016
marathon: Bilstein Marathon
Kleinalmerode GER
17 april 2016
trail: DKV Urban-Trail 56 km
Luxemburg LUX
17 april 2016
marathon: S. Antonio Marathon
Padua (PD) ITA
17 april 2016
etappeloop: Petit Trace de St. Jacques 5d/314km
Moissac FRA
16 april 2016
trail: Trail de La Reid 45 km
La BEL
16 april 2016
trail: Iznik Ultra 130/80/42 km
Iznik TUR
16 april 2016
marathon: Christians Ø marathon
Christians Ø (Bornholm) DEN
16 april 2016
trail: Sandstone Way Ultra 80 km
Rothbury GBR
16 april 2016
landschapsloop: Sakura Michi 250 km
Nagoya JAP
16 april 2016
trail: Rodopi Challenge 50 miles (82 km)
Dasiko Horio Erymanthos GRE
16 april 2016
trail: Ekotrail Sparbanken Syd 47 km
Christinehofs Ekopark, Brösarp SWE
16 april 2016
trail: The Fellsman 61 mijl
Ingleton GBR
16 april 2016
trail: Sächsischer Mt Everest Treppenmarathon 84km
Radebeul GER
16 april 2016
100 en 50 km: 50/100 km de Belves
Belves FRA
16 april 2016
trail: Limburgs Zwaarste 100 km
Heerlen NED
16 april 2016
marathon: Marathon Zeeuws-Vlaanderen
Hulst NED
16 april 2016
trail: Limburgs Zwaarste 60 km
Imstenrade (Heerlen) NED
16 april 2016
trail: Åda Wild Boar Race 50 km
Trosa SWE
16 april 2016
trail: Täby Extreme Challenge 50 en 100 mijl
Täby (voorstad Stockholm) SWE
16 april 2016
trail: Limburgs Zwaarste 80 km
Heerlen NED
15 april 2016
trail: Täby Extreme Challenge 200 mijl
Täby (voorstad Stockholm) SWE
15 april 2016
trail: 100Miles of Istria 173/110/69/42km(Kroatië)
Labin (Kroatië) AEG
14 april 2016
etappeloop: Lauf über den Eifelsteig 3 d/141 km
Bruch LUX
13 april 2016
marathon: Nije Hemelriek Marathon
Gasselte NED
10 april 2016
trail: Grand défi des Vosges 59 km
Niederbronn les bains FRA
10 april 2016
etappeloop: Ultra Trace de St. Jacques 12d/730km
Le Puy en Velay FRA
10 april 2016
marathon: Hardmoors Whitehorse trailmarathon
Sutton Bank GBR
10 april 2016
marathon: Marathon Bonn
Bonn GER
10 april 2016
marathon: TUI Marathon Hannover
Hannover GER
10 april 2016
marathon: Obermain-Marathon (landschapsloop)
Bad Staffelstein GER
10 april 2016
marathon: Guam International Marathon (Guam)
Tamuning AEG
10 april 2016
marathon: Vienna City Marathon
Wenen OST
10 april 2016
trail: Trail de Saint Agathe Laforet 45 km
Laforet BEL
10 april 2016
marathon: Connemara Marathon
Connemara IRL
10 april 2016
landschapsloop: Connemara Ultramarathon 63,3 km
Connemara IRL
10 april 2016
marathon: ABN AMRO Marathon Rotterdam
Rotterdam NED
10 april 2016
marathon: Maratona della Citta di Roma
Rome ITA
10 april 2016
50 km: 50 Kilometer von Ebershausen
Ebershausen GER
10 april 2016
trail: Kielder ultra trail 50/80/100 km
Kielder GBR
10 april 2016
100 km: 100 km di Seregno
Seregno ITA
9 april 2016
landschapsloop: Bergen ultra 63,3 km
Bergen NOR
9 april 2016
landschapsloop: Zuiderzeestraatweg-run 68 km
Hoevelaken NED
9 april 2016
100 km: Bergen Ultra 100 km
Bergen NOR
9 april 2016
marathon: Kyffhäuser Bergmarathon
Bad Frankenhausen GER
9 april 2016
24 en 12 uur: Les 24H/12H des Villeneuve
Villeneuve SUI
9 april 2016
trailweekend: L'intégrale 2d/135 km
Niederbronn les bains FRA
9 april 2016
trail: South Downs Way 50 50 mijl
Worthing GBR
9 april 2016
trail: PUM Osnabrücker PiesbergUltraMarathon 55km
Osnabrück GER
9 april 2016
marathon: Bergen Ultra
Bergen NOR
9 april 2016
trail: BVG Trail 45/75 km
Salo ITA
9 april 2016
trail: Oner 82 mijl
Ferrybridge, Weymouth GBR
9 april 2016
trail: Exmoor Coastal ultra 34/45 mijl
Hunters Inn, Heddon Valley GBR
9 april 2016
trail: Défi des Seigneurs 75 km
Niederbronn les bains FRA
9 april 2016
trailweekend: Challenge des Seigneurs 2d/100
Niederbronn les bains FRA
9 april 2016
marathon: Exmoor Coastal trailmarathon
Hunters Inn, Heddon Valley GBR
9 april 2016
trail: KrsUltra 60 km
Kristiansand NOR
9 april 2016
trail: Castricum Ultraloop 60 km
Castricum NED
9 april 2016
marathon: Bos, Duin en Strandloop Castricum
Castricum NED
9 april 2016
trail: Fyr til fyr 60 km
Dueodde fyr (Bornholm) DEN
9 april 2016
trail: Woldbergtrail 50 km
De Bult (Steenwijk) NED
8 april 2016
landschapsloop: Ultramilano-San Remo 175 mijl
Milaan ITA
8 april 2016
trail: Patagonia Run 42/70/100/130 km
San Martin de los Andes ARG
8 april 2016
trail: JUNUT 239 km
Dietfurt an der Altmühl GER
8 april 2016
etappeloop: Marathon des Sables 6d/250km(woestijn)
Sahara MAR
6 april 2016
marathon: North Pole Marathon
Geografische Noordpool NOR
3 april 2016
marathon: Nord-Süd Marathon
Erzhäusen GER
3 april 2016
landschapsloop: Coventry Way 40 mijl
Meriden GBR
3 april 2016
marathon: Linz Donau Marathon
Linz OST
3 april 2016
marathon: Paris Marathon
Parijs FRA
3 april 2016
trail: Trail des reculées aventure 44 km
Lons-le-Saunier FRA
3 april 2016
trail: Trail Sainte Victoire 57 km
Rousset FRA
3 april 2016
marathon: Freiburg Marathon
Freiburg GER
2 april 2016
6 en 12 uur: Crawley A.I.M. 6/12 hours Run (baan)
Crawley GBR
2 april 2016
etappeloop: L'Étoile des Nant 6 d/235 km (trail)
Nant FRA
2 april 2016
landschapsloop: Glasgow-Edinburgh84km(Schotland)
Glasgow GBR
2 april 2016
6 uur: Self-Transcendence Nürnberg 6 Stunden Lauf
Nürnberg GER
2 april 2016
trail: Vale Coastal Ultra 30 mijl (Wales)
Penarth (Cardiff) GBR
2 april 2016
marathon: Pinen og Plagen
Sallingsund Færgekro (Mors) DEN
2 april 2016
6 uur: Borlänge
Borlänge SWE
2 april 2016
etappeloop: Etappenlauf Hauneweg 2 d/62 km
HauneQuelle (Dietershausen) GER
1 april 2016
etappeloop: Jogle Ultra John O'Groats-Lands End
GBR
1 april 2016
marathon: Palestine marathon (Palestina)
Bethlehem AEG
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2015
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Gelopen in 2014
Gelopen in 2013
Gelopen in 2012
Gelopen in 2011
Gelopen in 2010
Gelopen in 2009
Gelopen in 2008
Gelopen in 2007
Gelopen in 2006
Gelopen in 2005
Gelopen in 2004
Gelopen in 2003
Gelopen in 2002
Gelopen in 2001
Gelopen in 2000
Gelopen in 1999
Gelopen in 1998
Gelopen in 1997
Gelopen in 1996
Gelopen in 1995
Gelopen in 1994
Gelopen in 1993
Gelopen in 1992
Gelopen in 1991
Gelopen in 1990
Gelopen in 1989
Gelopen in 1988
Gelopen in 1987
Gelopen in 1986
Gelopen in 1985
Gelopen in 1984
Gelopen in 1983
Gelopen in 1982
Gelopen in 1981
Gelopen in 1980
Gelopen in 1979
Gelopen in 1978
Gelopen in 1977
Gelopen in 1976
Gelopen in 1973
Gelopen in 1970

Voor de volledige uitslagen: klik links op "Zoek in Uitslagen"

 
Uitslagen van 'Eifel marathon' (landschapsmarathon in 1 grote ronde)
 
Gehouden op: 10 juni 2012 Deelnemers: 152 statistische informatie:
Locatie: Waxweiler GER Niet gestart: (Niet bekend) Totaal gelopen: 6.414 km
Georganiseerd door:   Uitgevallen:  (Niet bekend) Gem. snelheid: 9,813 km/uur
Top 5 Overall Mannen
Nummer nr. Deelnemer Eindtijd
1 GER Alexander Dackiw 02:50'22
2 BEL Pascal Langer 02:51'52
3 GER Patrick Leidinger 02:57'06
4 BEL Gert Mertens 02:57'21
5 BEL Stephan Peters 03:15'02
 
Top 5 Overall Vrouwen
Nummer nr. Deelnemer Eindtijd
1 GER Annette Geiken 03:26'05
2 GER Carina Jochum 03:34'10
3 GER Anne Staeves 03:41'39
4 GER Martina Greiml-lenertz 03:43'12
5 GER Andrea Schär 03:55'34
 
   
Top 5
Nummer nr. Deelnemer Eindtijd
1 GER Alexander Dackiw 02:50'22
2 BEL Pascal Langer 02:51'52
3 GER Patrick Leidinger 02:57'06
4 GER Klaus Hahne 03:26'41
5 GER James Spencer 03:51'51
 
Top 5 Vrouwen 35
Nummer nr. Deelnemer Eindtijd
1 GER Carina Jochum 03:34'10
2 GER Laura Fales 04:32'34
3 GER Vera Eskes 05:17'44
 
Top 5 Mannen 40
Nummer nr. Deelnemer Eindtijd
1 GER Jürgen Kerinnis 03:24'09
2 GER Martin Bergmann 03:25'18
3 GER Matthias Neumann 03:35'40
4 GER Sascha Mörth 03:36'57
5 GER Peter Wankerl 03:43'04
 
Top 5 Vrouwen 40
Nummer nr. Deelnemer Eindtijd
1 GER Anne Staeves 03:41'39
2 GER Martina Greiml-lenertz 03:43'12
3 GER Silke Ebert 03:59'45
4 GER Kerstin Müller 04:14'09
5 GER Birgit Geike 04:37'26
 
Top 5 Mannen 45
Nummer nr. Deelnemer Eindtijd
1 BEL Gert Mertens 02:57'21
2 GER Jürgen Reiser 03:26'06
3 GER Helmut Riehm 03:28'34
4 GER Andreas Butz 03:43'10
5 GER Stefan Uedelhofen 03:52'06
 
Top 5 Vrouwen 45
Nummer nr. Deelnemer Eindtijd
1 GER Annette Geiken 03:26'05
2 GER Andrea Schär 03:55'34
3 GER Sandra Bernard-krier 03:58'34
4 GER Andrée Reinert-kertz 04:03'06
5 GER Liane Pocervina-koenig 04:26'26
 
Top 5 Mannen 50
Nummer nr. Deelnemer Eindtijd
1 GER Wolfgang Vogt 03:26'59
2 GER Joachim Hartmann 03:39'36
3 GER Rolf Lanzerath 03:40'23
4 GER Klaus Wolf 03:41'14
5 GER Michael Lorenz 03:45'06
 
Top 5 Vrouwen 50
Nummer nr. Deelnemer Eindtijd
1 GER Claudia Klein 04:11'48
2 GER Anette Braun 04:16'58
3 GER Frouwkje Herder 04:30'53
4 GER Doris Peitz 04:48'27
5 NED Neel Van Mourik 05:13'39
 
Top 5 Mannen 55
Nummer nr. Deelnemer Eindtijd
1 GER Klaus Wolfgramm 03:49'28
2 GER Godehard Büskens 03:50'45
3 GER Reimund Weyrich 03:55'32
4 GER Dieter Spurk 03:56'29
5 GER Hermann Barten 03:57'03
 
Top 5 Vrouwen 55
Nummer nr. Deelnemer Eindtijd
1 GER Barbara De Fries 04:29'18
2 USA Melissa Kaime 05:31'13
 
Top 5 Mannen 60
Nummer nr. Deelnemer Eindtijd
1 BEL Fernand Nelsen 03:51'50
2 GER Lee Jaas 03:58'28
3 GER Karl-walter Decius 04:18'34
4 GER Leo Lichter 04:34'32
5 GER Wilfried Esser 04:35'40
 
 
Top 5 Mannen 65
Nummer nr. Deelnemer Eindtijd
1 BEL Roland Boussemaere 03:44'12
2 GER Erwin Hontheim 04:23'35
3 GER Michael Siebert 04:43'35
 
 
Top 5 Mannen 70
Nummer nr. Deelnemer Eindtijd
1 GER Norbert Hoffmann 03:52'02
 
Top 5 Vrouwen 70
Nummer nr. Deelnemer Eindtijd
1 GER Helga Miketta 04:07'25
 
gerelateerde artikelen: